Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Wyświetlanie z opóźnieniem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka !

 

 

Jak zrobić, żeby np. po wciśnięciu enteru i pokazaniu się lol po określonym czasie np. 7 sekund wyświetla się automatycznie np, czesc ?

 

Chodzi mi o C++ :)

Moje poradniki :

http://www.mpcforum....33#entry3818233 - Download z FULL prędkością naszego łącza :)

http://www.mpcforum....83#entry3798683 - Jak uchronić się przed zawirusowaniem ;)

http://www.mpcforum....96#entry3732796 - Jak zapomniane hasła internetowe (mozilla, opera, chrome)

http://www.mpcforum.pl/topic/540376-tutjak-zrobic-porzadna-strone-www/page__pid__3854731#entry3854731 - Jak zrobić porządną stronę WWW

Weteran
Opublikowano

Skończ byle jaki kurs na pewno się dowiesz.

 

int stoj(int a)
{
for(int i = 0; i < a * 1000; i++) ;
}

 

@down

Tak? Wnioskując po jego poziomie to mu wystarczy.

Opublikowano

@up. nie? to co podałeś jest zjebane

 

@edit.

nie. nie wystarczy. zanim to ustawi to miną godziny, a i tak zawsze będzie działać inaczej

Wgl. to jakby każdy robił tylko to co jest na jego poziomie to niczego by się nie nauczył

Opublikowano

wiem że w C dla AVR-ów jest

_delay_ms(milisekundy);

a w c++ wiem że jest takie coś jak funkcja sleep(x) w windows.h

x-czas w miliskekundach

Sleep służy do opóźniania wykonywania pętli.

 

/edit nie spojrzałem co było w linku

11hv5np.png

28194.gif

My right = "Usuwanie/edycja moich postów narusza art.54, pkt.1 Konstytucji RP i podlega zaskarżeniu do Trybunału Konstytucyjnego RP."

 

vor nick, zbieram :integer;
begin
nick:=encik95;
zbieram:=-;
writeln('Jestem ',nick,'zbieram ',zbieram);
readln;
end;

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...